ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала дошкільну освіту в  КЗ «ДНЗ №11 ВМР»,пропонуємо Вам ознайомитися з  Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі»,  дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде  запропоновано місце в садочку або  іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні,  завідувачу визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.